Gyártósori munkatárs - Marcali

ZIEHL-ABEGG Motor- és Ventillátorgyártó Kft.
Marcali
Bruttó 300 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2022. 01. 07.

Munkahelyet váltanál? Munkát vállalnál? Válaszd a stabilitást, válaszd a ZIEHL-ABEGG Kft.-t!

Nemzetközi háttérrel, közel 850 fő foglalkoztatását biztosítjuk jelenleg is, csatlakozz hozzánk, légy te is csapatunk tagja,

légy te is ZIEHL-ABEGG -es!

Feladatok

Feladataid lehetnek:

  •  Gépek, robotok kezelése
  •  Termékek szabványok szerinti gyártása
  •  A gyártott termék ellenőrzése, egyengetése
  •  Kapcsolódó dokumentumok pontos vezetése

Ne aggódj, mindent megmutatunk, mindenre megtanítunk!

Elvárások

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • elmúltál 18 éves,
  • legalább 8 általános iskolai végzettséged van,
  • nem okoz gondot a többműszakos munkarend,
  • hosszú távon szeretnél egy stabil vállalatnál dolgozni.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér és jövőkép, megbízható munkaadó
  • Tervezhető, határidőben történő, pontos bérkifizetés
  • Versenyképes alap órabér + teljesítményprémium
  • Jelenléti bónusz, 13. havi bérkifizetés
  • Hűségdíj, választható Cafeteria elemek
  • Ingyenes céges buszjárat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott